„Coop Mikulás”

DSCF4918

A Tisza-Coop Zrt. pályázatot hirdetett 2018. szeptember 19 és november 4. között óvodásoknak és alsós tanulóknak. Iskolánk két osztálya nyújtott be a pályázatra Coop márkatermékekről kivágott emblémákkal díszített karácsonyfadíszeket. Az 1. osztály bekerült a legjobb 40 osztály közé, a 3. a osztály pedig az első 20 közé. A diákok december 1-jén az iskolagyűlés keretében átvehették a helyi ABC vezetőjétől az ajándékokat. Minden gyermek egy piros kis hátizsákot és egy KRESZ társasjátékot kapott ajándékba. Szeretnénk köszönetet mondani minden kedves szülőnek, aki közreműködött a karácsonyfadíszek elkészítésében.

Tarné Nagy Zsuzsanna

alsós munkaközösség-vezető