,,Ha gitt van, akkor megint egylet is van!”

Az 5. a osztályos tanulók tegnap délután A Pál utcai fiúk kiállítást tekintették meg az orosházi Justh Zsigmond Városi Könyvtárban. Majd egy könyvtárpedagógiai programon vehettek részt, ahol érdekes vetélkedőn rendkívül sok háttérinfomációra és érdekességre tettek szert.
A foglalkozás segít abban, hogy a tanulók ne csupán olvasókká, hanem gondolkodókká és érző emberekké váljanak, akik képesek megérteni és értelmezni a világot maguk körül. A “Pál utcai fiúk” ebben a folyamatban egy kiváló társ lehet, hiszen története és üzenetei örök érvényűek és mélyen megragadják az olvasókat.

A programot kellemes sütizéssel zárták, köszönjük a szervezést Farkas Rita osztályfőnöknek és Zsótér-Arató Barbarának.