World Walking Day – Világ Gyalogló Nap

DSCN3705

A Magyar Szabadidősport Szövetség az eddigi hagyományokhoz híven 2018-ban ismét meghirdette a Világ Gyalogló Napja (World Walking Day) hazai eseménysorozatát.
A mi iskolánk a diákönkormányzat szervezésében 2018. október 11-én csatlakozott a felhíváshoz, hogy az aktív életmód minél több ember mindennapi tevékenységévé váljon. Az esemény célja a helyi nevezetességek, főbb látnivalók megtekintése, megismerése volt. Szép számmal gyűltünk össze, az alsó és felső tagozatosok 75-en sétáltak 5 kísérő pedagógussal együtt.
Köszönjük a Forintos Alapítványnak, hogy a program zárásaként és egyben felfrissülésként biztosított a gyerekeknek egy kis dobozos üdítőt és egy müzli szeletet.
Nagyon jó hangulatban zajlott le a séta, jókat nevettünk, jó volt együtt mozogni, sétálni.

Bracsok-Ajtai Andrea

DSCN3739 DSCN3705 DSCN3688 DSCN3683 DSCF7614