Érdemes tanulni

Dima Karácsonya

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultúráért Felelős Államtitkársága nagy hangsúlyt fektet a művelődésre, a kultúra közvetítésére, a fiatalabb korosztály megszólítására és elérésére. Závogyán Magdolna kulturális helyettes államtitkár asszony és Fekete Péter a Fővárosi Nagycirkusz igazgatója meghívására iskolánkból 80 fő mehet 2017. január 4-én a Dima karácsonya c. előadásra, melyet Budapesten mutatnak be. Nagy megtiszteltetés számunkra, hogy intézményünk kiválasztásra került.

Iskolánkat azok a diákok képviselik, akiknek tanulmányi eredménye kiváló. Ezzel a lehetőséggel is szeretnénk ösztönzést adni tanulóinknak, hogy érdemes időt fordítani a tanulásra, hiszen az nemcsak rövid, hanem hosszútávon is meg fog térülni.

Külön köszönettel tartozunk a Békéscsabai Tankerületi Központnak, a Forintos Alapítványnak, illetve Nyemcsok János polgármester úrnak és Nagyszénás Nagyközség Önkormányzatának azért, hogy tanulóink utazását támogatják.