Diákönkormányzat napja a felső tagozaton

287262518_2297861227039864_3626812249301833640_n
Az utolsó tanítási napon már nem a tankönyveké volt a főszerep, hanem a nevetésé és a mozgásé. A diákönkormányzat egy szuper programot állított össze Farkas Rita DÖK segítő tanár nénivel, hogy élményekkel telve zárják a tanévet. A program az iskola kulcsának átadásával kezdődött, melyet erre a napra Orbán Ákos kapott meg. Hajni néni a lelkére kötötte, hogy mind az épületet, mind a diákokat épségben adja majd vissza a nap végén. ?

Az akadályverseny során ügyességi feladatokban, sorversenyeken, élménypedagógiai és hadászati feladatokban, valamint észjátékban mérethették meg magukat a délelőtt során. Köszönjük Rita néni, Szelezsánné Egyed Dóra tanár néni, Szelezsán János tanár bácsi, Bracsok-Ajtai Andi néni, Hári Luca, Szilágyi Viktória, Gálik Ildikó, Rákóczi Botond, Tatár Klaudia és Varga Máté DÖK képviselők közreműködését az állomásokon!
A diákönkormányzat napja zárásaként a 7. évfolyam LEG-LEG-LEG okleveleit vehették át a 8. osztályosok, majd a SOLE-MIZO Zrt. ajándékát osztották ki az osztályfőnökök, köszönjük a támogatást!