Az első osztályosok látogatása volt óvodájukban

Október 4-én, a tízórai elfogyasztása után kis csapatunk sétára indult, hogy ellátogasson azokba az óvodákba, ahonnan a gyermekek iskolánkba érkeztek.

A gyerekek nagy örömmel és izgalommal lépték át a már ismerős küszöböt. Az óvó nénik, a dajka nénik és az ovisok nagyon kedvesen, énekszóval fogadtak bennünket. A mi eleven elsőseink rögtön birtokba vették a már ismerős játékszereket, és nagyon elmélyült játékba kezdtek a régen látott kis csoporttársaikkal.

A kötetlen vidám játékkal töltött óra hamar eltelt, és a déli harangszó az ebéd közeledtére figyelmeztette kis csapatunkat.

Az óvó nénik és az ovisok apró ajándékokkal (névre szóló könyvjelzőkkel) köszöntek el a már nagy, ügyes iskolásoktól, sikeres és vidám tanévet kívánva mindannyiunk számára.

Készítette: Kovács András Lászlóné Babák Erika