World Walking Day – Világ Gyalogló Nap

2019-ben a Magyar Szabadidősport Szövetség ismét meghirdette a Világ Gyalogló Napja (World Walking Day) hazai eseménysorozatát. A mi iskolánk a diákönkormányzat szervezésében 2019. október 10-ét tűzte ki erre a napra azzal a céllal, hogy az egészséges életmód minél több ember mindennapjává váljon.
Szép számmal gyűltünk össze, az alsó és felső tagozatos diákok összesen 110-en sétáltak 5 kísérő pedagógussal együtt. Az esemény célja a helyi nevezetességek, főbb látnivalók megtekintése, megismerése volt.

Köszönjük a Szülői Munkaközösség támogatását, hogy a program zárásaként és egyben felfrissülésként biztosított a gyerekeknek egy kis dobozos üdítőt és egy müzli szeletet. Nagyon jó hangulatban zajlott le a séta, jókat nevettünk és még a csepergő eső sem vette el a kedvünket a sétától. Jó volt együtt mozogni, sétálni.

Bracsok-Ajtai Andrea

DÖK segítő pedagógus