Szavalóverseny az alsó tagozaton

Szavalóverseny eredméyhirdetés 1-min

Az alsó tagozaton 2017. április 5-én tartottuk az immár hagyománnyá vált iskolai szavalóversenyünket. A versenyre 44 tanuló nevezett be. A megnyitó után Babits Mihály megzenésített versét hallgatta meg a közönség. A verseny évfolyamonként külön termekben folytatódott. Minden tanuló szépen felkészült a választott versének előadására. A zsűri értékelte a tanulók munkáját, másnap került sor az eredményhirdetésre. Köszönjük a szülőknek, pedagógusoknak a felkészítő munkát!

A következő eredmények születtek:

1. évfolyam:

I.
Kulcsár Anna Helga 1. a

II.

Hári Luca 1. a

Uhljár Dániel László 1. a

III.

Cseh Pálma 1. a

Zamba Inez 1. a

Dunai Dávid 1. b

2. évfolyam:

I.

Gergely Kasszandra 2. b

II.

Hlobocsányi Bettina 2. b

Varga Balázs 2. a

III.

Gyurik Vivien Amira 2. a

Danicska Réka 2. a

3.  évfolyam:

I.

Vida Nóra Adél 3. o

II.

Brlázs Kira 3. o

Tóth Tamás 3. o

III.

Gyurik Fruzsina 3. o

4. évfolyam:

I.

Hódi Nikolett 4. b

II.

Zsofenszki Barnabás 4. b

Képek:

Szavalóverseny eredméyhirdetés 7-min Szavalóverseny eredméyhirdetés 6-min Szavalóverseny eredméyhirdetés 5-min Szavalóverseny eredméyhirdetés 4-min Szavalóverseny eredméyhirdetés 3-min Szavalóverseny eredméyhirdetés 1-min