Hangszervándor

Ma sem maradtak tanulóink élmény nélkül. 😊
Fehér Simon hangszervándor jóvoltából 5. és a 6. évfolyamos tanulóink egy nagyon színvonalas hangszerbemutatón vehettek részt. Egy mesehős, Siriki segítségével “utazhattak el” a nagyvilág néhány országába, és ismerkedhettek meg a különböző népek hangszereivel. “Jártak” Görögországban, Székelyföldön, Moldvában, Amerikában, és saját hazánk tájain is. Hősünk az utazásai során azt a hangszert szerette volna megtalálni, amely segítségével esőt tud fakasztani, hogy megszüntesse a szárazságot, a növények és az állatok szenvedését.

Simon fantasztikus humorérzékével, ékes beszédével, nagyszerű énekhangjával, hatalmas tudásával és fantasztikus előadóművészi képességével mindenki figyelmét le tudta kötni a közel 70 perces előadása alatt, mely után lehetőséget kaptak a gyerekek a hangszerek kipróbálására is, amely szintén hatalmas élmény volt számukra, hiszen nem minden nap találkozhatnak ilyen különlegességekkel.
Köszönjük szépen a Nagyszénási Kulturális Központnak, hogy részt vehettek ezen az élménydús programon!”