A kezed életet menthet – Rajzpályázat

a_kezed_eletet_menthet_rajzp_2016

Ebben az évben október 15-16-án került megrendezésre településünkön „A kezed életet menthet” címet viselő életmentő nap. Előadáson és bemutatón vehettek részt tanulóink. Mindenki, aki részt vett ezen az eseményen kitűzőt és mézeskalácsot kapott ajándékba. Az alsós évfolyamokban meghirdetett rajzpályázat nagy érdeklődést váltott ki az osztályokban. Három osztálymunka és sok-sok egyéni rajz készült a pályázatra.

Az első és második osztályosok legjobbjai:

 • I. Tóth Boglárka 2. b
 • II. Gácsi Bianka 1. a
 • III. Zamba Inez 1. a

A harmadik és negyedik osztályosok eredményei:

 • I. Jávorka Levente 4. a
 • II. Forgó Koppány 4. a
 • III. Vida Nóra Adél 3. o

A Magyar Resuscitatios Társasághoz 5 rajzot küldtek tovább véleményezésre.

 • 1. 4. b csoport
 • 2. Pavló Patrik 4. b
 • 3. Jávorka Levente 4. a
 • 4. Tóth Boglárka 2. b
 • 5. Szemenyei Vivien (óvodás)

Ezúton szeretnénk köszönetet mondani a szervezőknek a rengeteg ajándékért!