Nyugdíjas padagógus nap

“Minden iskola csak annyit ér, mint amennyit a tanítója.”
(Szászy-Schwarz Gusztáv)
2022. június 13-án láttuk vendégül nyugdíjas pedagógusainkat pedagógus nap alkalmából. Két év kényszerszünet után jó volt újra személyesen találkozni intézményünk és településünk meghatározó személyeivel. A 3-4. évfolyamos tanulók énekes, verses, hangszeres műsora után Kunstár Hajnalka rendhagyó “osztályfőnöki óra” keretében köszöntötte a jelenlévőket, akik a gyerekektől egy kis ajándékot is átvehettek. Jó volt hallgatni az egykori kollégák, óvónők, tanítók, tanárok, igazgatók történeteit, és köszönjük, hogy jelenlétükkel megtiszteltek bennünket! Ők sem érkeztek üres kézzel, virággal, ajándékkal és verssel köszönték meg a vezetésnek a meghívást.
A tanulókat Kiszelyné Balogh Ildikó és Pavlóné Szél Erzsébet tanító nénik készítették fel, köszönjük a munkájukat!