Idegen nyelv hete

2021. október 11-15. között rémísztően jó hét volt a felső tagozaton! ? Az Idegen nyelv hete témája ismét a Halloween és országismeret volt. Erre hétre az aula is szellemes díszítést kapott, amit nagyon köszönünk Szelezsánné Egyed Dóra tanár néninek, Kissné Jós Ilona asszisztensnek és a 7. b osztálynak. Az aulában Hudák Ildikó tanár néni és a művészeti iskola tanítványai rögtönzött kiálltást rendeztek ijesztően jó képekből.

A hét minden napjára szerveztünk programokat: volt a Halloween TOTÓ, útifilm Londonról, puzzle London nevezetességeiről az iskolai könyvtárban Dóra néni felügyelete alatt. Ezután következett a boszikonyha, ahol évfolyamonként vállalkoztak az osztályok valamilyen finomság elkészítésére. Készült boszorkányujj édes és sós tésztából, brownie, muffin, töksüti. Nagyon köszönjük Gyöngyi néni, Erika néni, Ancika néni és Hajni néni munkáját! Szerdán nem maradhatott el a tökfaragás, és pénteken, aki akart, rémísztő jelmezbe öltözhetett. Ezen a napon került sor az eredményhirdetésre: díjaztuk a TOTÓ-t, a tökfaragást, az aulában kiállított műveket. Hálásan köszönjük a Forintos Alapítvány támogatását! A tököket Nagy Tibor biztosította számunkra, amit szintén nagyon szépen köszönünk, akárcsak a Szülői Munkaközösség közbenjárását!
Kunstár Anna munkaközösségvezető