DÖK-nap a felsőben

351700836_596048455986280_8871255232391927667_n
“Az ember csak igazi közösségben nyerheti el személyes identitását, csak ott alakíthatja ki azokat a kapcsolatokat, amelyekre bánatában, örömeiben, esetleg szenvedésében szüksége van.”
(Csányi Vilmos)
2023. június 16-án elérkezett az a nap, amelyet minden diák a legjobban vár: az utolsó nap a suliban! Ez nap hagyományosan a diákönkormányzat napja iskolánkban, és idén is kitetttek magukárt a DÖK-ösök. Reggel Kunstár Hajni néni átadta az iskola kulcsát Hári Luca DÖK elnöknek azzal a kikötéssel, hogy a sulit olyan állapotban adják vissza, ahogyan megkapták. 🙂
Az állomásokon különböző feladatok várták az osztályokat: kézműveskedés, hajfonás, számháború a parkban, védd a várat a tornateremben, kerékpáros ügyességi verseny a kőpályán, rejtvényfejtés, és jókedv!

Köszönjük Farkas Rita tanár néninek és a diákönkormányzat tagjainak a szervezést és a lebonyolítást!
A DÖK-nap végén Hajni néni oklevéllel köszönte meg a szervezők munkáját, majd visszavette az iskola kulcsát. Ezután a 7. osztályosok minden ballagónak és osztályfőnöküknek egy-egy oklevelet adott át annak emlékére, hogy ide jártak iskolába. Köszönjük!