Ballagás 2023.

“Tégy hát, ahogy én, s nézz bölcsen, vidáman
a perc szemébe! Rajta, egy se vesszen!
Használd javadra, bizakodva, bátran,
munkádban éppúgy, mint a szerelemben!
Légy mindig egész, s légy gyermek szivedben,
így minden leszel, leszel győzhetetlen!”
(Goethe)
2023. június 17-én ünnepélyes és meghitt ballagással búcsúztattuk el 8. évfolyamos diákjainkat. Tiszteletükre ünnepi díszbe őltöztették az alsóbb évfolyamosok az alsó és a felső tagozatosok mindkét épületet. Az alsó tagozaton elköszöntek osztálytanítóiktól, végigsétáltak a folyosón, majd koszorút helyeztek el iskolánk névadója bomborművénél. Ezután felsétáltak a felső tagozat épületéhez, ahol kezdetét vette az ünnepi műsor. Bagoly Dóra 8. a osztályos tanuló A jövő felé címmel saját versét mondta el, majd Kunstár Hajnalka igazgató személyes hangvételű búcsúztatója után Csegöldi Tamás és Kónya Mária 8. a, valamint Borsi Anna, Czabai Kira, Hlobocsányi Bettina, Pavló Szandra, Popon Gergő Roland, Rákóczi Botond és Süle Árpád 8. b osztályos tanuló Díszoklevelet vehetett át kitűnő tanulmányi eredményéért, művészeti tevékenységéért, közösségi munkájáért. Nyemcsok János polgármester úr beszéde után virágot és ajándékot adott át a ballagóknak. Hári József nyugalmazott iskolaigazgató, településünk díszőpolgára könyvajándékát a nyolcadikosok a tanteremben kapták meg.
A hetedik évfolyamosok virággal és a tarisznyával köszöntek el társaiktól.
Köszönjük mindenkinek a segítségét, aki hozzájárult, hogy feljthetetlenné tegyük a 8. évfolyamosok elbúcsúztatását!