Nyílt nap az 1. a-ban

nyiltnap_1_a_4

2016. október 25-én nyílt napot tartottunk az 1. a osztályban. A célom az volt ezzel a két nyílt órával, hogy a gyerekek szülei bepillantást nyerjenek a hétköznapi iskolai munkánkba. Mindenki megnézhette, hogyan figyel gyermeke az órákon, mennyire aktív vagy éppen elkalandozó. Az 1. órában a hangokra bontást, valamint a szavak olvasását gyakoroltuk. Az interaktív táblánál is oldottunk meg feladatokat. Matematika órán a számolást gyakoroltuk 10-es számkörben. A tanulók nagyon fegyelmezetten és aktívan dolgoztak. Mindenki a legjobb formáját hozta, ezért a dicséret és a jutalomkártya sem maradhatott el. Néhány óvó néni és minden gyermek hozzátartozója megjelent valamelyik órán. Nagy örömömre szolgált ez az aktivitás a szülők részéről!

Tarné Nagy Zsuzsanna
osztályfőnök