MOZOGJ, ÉS NYERJ 1 MILLIÓ FORINTOT A SULINAK!

Március 25-én újra indult a MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT verseny, melynek korábbi fordulóin már részt vett iskolánk.
Az eddig kisorsolt iskolák nem nyernek újra, így nagyobb az esélyünk, hogy megnyerjük a 100 x 1 millió forint egyikét, amiből sporteszközöket vásárolhatunk az intézménynek. Sőt, most további 100 iskola kültéri pingpongasztalt is nyerhet!
Mozogj velünk, és hozd el a nagyit is!

Focizol, úszol vagy táncolsz? Szuper!
A MillióLépés mobilapplikáció 60-féle mozgásformát képes átalakítani lépésszámokká.
Az app ingyenesen letölthető. A regisztrációt követően 77 napos virtuális utazáson veszel részt a Millió lépés programban.
Virtuálisan bejárhatod az Országos Kékkör útvonalát, megismerve a legszebb hazai látnivalókat.
Minden héten más-más ismert sportoló, művész, híres ember vagy szervátültetett inspirál a mozgásra.
Hogyan vehetsz részt a programban?
1. Töltsd le az applikációt – Az alkalmazást MillióLépés néven találod meg az App Store, és Google Play áruházakban.
2. Regisztrálj – Hozd létre a felhasználói fiókodat (e-mail-cím, jelszó és becenév), válassz ligát (amatőr, profi vagy szervátültetett), add meg a nemed, az életkorod és a vármegyéd nevét!
3. Szinkronizálj – Kapcsold össze a Milliólépés applikációt androidos telefonon a Google Fitnesz-el, iOS-en az Apple Health programmal, illetve bizonyos Huawei készülékeken a HealthKit alkalmazással!
4. Válaszd ki az iskoládat és csatlakozz egy meglévő osztályhoz vagy hozz létre egyet! – Versenyezhetsz egyedül vagy 2-5 fős csapatokban is. Alkoss saját csapatot a kódok elküldésével vagy csatlakozz egy meglévőhöz!
5. Lépj és mozogj minél többet – A telefon által automatikusan mért lépések mellett manuálisan is rögzíthető több mint 60-féle mozgásforma. Válaszd ki a saját aktivitásod, mi átalakítjuk lépésekké, és hozzáadjuk az összteljesítményedhez.
6. Végül pedig fogadd el az Adatkezelési feltételeket. Kérjük feltétlen ügyelj arra, hogy a regisztrációnál felesleges szóközök ne legyenek az e-mail címed előtt és után!
Hajrá Nagyszénás! Hajrá Czabán suli!