Mi van a ládafiában?

2024. szeptember 17-én 13:00 órától az iskola tanulói a Viharsarok Táncszínház “Ládafia” című (mese-tánc-játék) ingyenes előadásátt nézték meg a a Nagyszénási Kultúrális Központban.
Egy varázslatos utazásra hívta a társulat a közönséget a régmúltba, a mesék meghatározhatatlan idejébe . A meseládát kinyitva a már jól ismert szereplőket láthattuk a színpadon: a gonosz boszorkányokat, a félelmetes Sárkányt, Szusznyavári Bercebúzt, az álomszuszék királyt feleségestől, és gyönyörűséges lányát, Dorottya királykisasszonyt, a látszólag bátor, de valójában anyámasszony-huszárokat, a tréfás kovácsmestereket, valamint magát a láda fiát, Szerencsés Dánielt.

A fergeteges, látványos jelmezezes táncjáték végig kísérte Dániel kalandjait a sötét erdőtől a királyi udvaron át a félelmetes Sárkány birodalmáig, hogy aztán elmondhassuk: Minden jó, ha a vége jó!
Köszönjük a lehetőséget!