„LokoMatek”

Iskolánk ötödikes tanulói 2023. május 31-én, délután Békéscsabán vettek részt az idei tanév utolsó matematika versenyén. A „LokoMatek” elnevezésű csapatversenyt a Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola szervezte az ötödik évfolyamosok számára. A résztvevő hét iskola tanulói, telefonjuk QR kód olvasójának segítségével haladtak a feladatmegoldás során, és oldották meg a matematikai tudást és logikai gondolkodást igénylő feladatokat. Mindezt stílusosan Békéscsabán, a Malom téren található vendéglátóegységnek kialakított vonaton tartózkodva. Csapatunk az előkelő II. helyezést érte el, és a szervezők ajándékaival jöhettek haza.
A csapatunk tagjai: Krivik Renáta, Farkas Nimród, Fosztó Krisztián, Gágyor Mihály.
Köszönjük az Önkormányzatnak az utaztatást, Trnyik Gyöngyi tanár néninek pedig a felkészítést.