Lázár Ervin Program a 8. osztályban

A nyolcadik osztályos tanulók 2024. május 29-én Budapesten jártak a Lázár Ervin Program keretében. A Fővárosi Nagycirkusz „Csillagok, égbeli tűk” című előadását nézhették meg a gyerekek. Ez a nyári műsor a bolygónkról szólt, és a bolygónkért aggódó csillagokról, az ellentétekről, az elfogadásról, az életről. A magyar fellépők mellett, belga, etióp, ukrán, litván, orosz, üzbég artistákat láthattunk a manézsban. A műsor káprázatos szuperkoncert, cirkusz és színház volt egyszerre, melyben az artista és táncos koreográfiák új értelmezést és dimenziókat adtak a legjobb magyar és világslágereknek!

A Békéscsabai Tankerületi Központ szervezésében a Csicsi Tours Kft. kényelmes buszával utazhattunk erre az emlékezetes programra, melyen minden tanulónk ingyenesen vehetett részt. Köszönjük!