Lázár Ervin Program 1-3. évfolyam

Az iskola első, második és harmadik osztályos tanulói a Lázár Ervin Program keretében izgalmas kulturális élményben részesültek, amikor megtekinthették a Cifra Palinta című előadást. A program célja, hogy minél több gyermeket megismertessen a magyar kultúra értékeivel, és közelebb hozza hozzájuk a művészeteket.

A Cifra Palinta előadás színes, vidám és mozgalmas produkció volt, amely lenyűgözte a kicsiket. A gyerekek nagy lelkesedéssel fogadták a történetet, amely tele volt játékossággal, tánccal és zenével, így a színház élménye igazán közel került hozzájuk. Az esemény nemcsak szórakoztató volt, hanem fejlesztette a gyerekek művészeti érzékét, képzeletvilágát és kreativitását is.
A tanulók boldogan tértek vissza a tantermekbe, ahol élményeikről lelkesen meséltek társaiknak és tanáraiknak, s ezzel megerősítették, hogy a színházi élmény milyen fontos szerepet játszhat a személyiségfejlődésben. Köszönjük a szervezést a Békéscsabai Tankerületi Központnak.