Látogatás a Gyermekkönyvtárban

,,A könyv olvasásához figyelem és türelem kell, elmélyülés. Emlékezni is kell az olvasottakra. A szépirodalom a képzeletet is megmozgatja.”
-Adamikné Jászó Anna-
2023. január 31-én a 3. a osztály tanulói ellátogattak a helyi Gyermekkönyvtárba. A gyerekek most is nagy csodálattal léptek be a falakat beborító könyvek házába, a könyvtárba. Az új helyszínre költözött könyvtár elnyerte tetszésüket. Fontosnak tartjuk, hogy ide látogatva erősítsük a gyermekekben a könyv iránti tiszteletet és szeretetet. Ismerősként érkeztünk, hiszen már mindenki beiratkozott első osztály végén. Most is néhányan visszahozták a kikölcsönzött könyvet. A gyerekek nagy örömmel nézegettek, keresgéltek a könyvek között Valukné Hódi Erika néni segítségével. Mikor mindenki megtalálta a számára legérdekesebb, legizgalmasabb könyvet, leültek és egymásnak olvasgattak belőle. Lelkesedésük az iskolában is folytatódott, reméljük, otthon is folytatják az olvasást!