Kazinczy szép magyar beszéd verseny

IMAG0720[1]

2018. február 16-án két tanuló képviselhette iskolánkat a Kazinczy Ferencről elnevezett Szép magyar beszéd versenyen: Hódi Nikolett 5. b és Kabai Vanda 7. a osztályos diákok. Minden versenyzőnek készülnie kellett egy saját szöveggel, először ezt mutatták be a zsűrinek és a közönségnek. A szünet után a tanulók egy külön teremben ismerkedtek meg az idegen szöveggel, majd szintén a zsűri és a közönség előtt olvasták fel.

Tanulóink felkészülten, hibátlanul olvasták el a versenyszöveget, ennek eredményeként Hódi Nikolett II. helyezést, Kabai Vanda VI. helyezést ért el. Az izgalomakkal teli napot egy cukrászdában zártuk.

Köszönet a felkészítő pedagógusoknak: Ráczné Gálik Mártának és Kunstár Hajnalkának.

IMAG0720[1]
IMAG0718[1]