József Attila szavalóverseny

Amikor verset tanul a gyermek, akkor újra és újra ismerkedik az anyanyelvével, egyre közelebb kerül hozzá, magába szívja a szabályait, ami segíti őt a beszédfejlődésben. Gyarapszik a szókincse, fejlődnek nyelvtani készségei, csiszolja a kiejtését, növeli a szókincsét, így sokkal szebben és helyesebben ki tudja fejezni majd magát. A költészet napja alkalmából Orosházán megrendezett József Attila szavalóversenyen iskolánkat három tanuló képviselte: Bacher Izabella 3. a osztályos tanuló a 3-4. évfolyamos kategóriában arany fokozatot, Ajtai Molli 6. osztályos tanuló a 5-6.évfolyamosok között ezüst fokozatot és Benkő Antal 7. osztályos tanuló a 7-8.évfolyam versenyzői között ezüst fokozatot szerzett. Szívből gratulálunk neki, és felkészítő tanáraiknak, Zalai Sándorné és Szelezsánné Egyed Dóra pedagógusoknak!