Iskolanyitogató

Az iskolanyitogatók mindig izgalmas események, amelyek lehetőséget adnak a leendő diákoknak és szüleiknek arra, hogy betekintsenek az iskola életébe. Idén is hatalmas volt az érdeklődés a tanterem és a két tanító néni iránt. Az óvodás gyermekek és a negyedik osztályos segítők is jól szórakoztak, miközben észrevétlenül tanultak. A foglalkozás végén fánk volt az uzsonna, amit minden vendég megkóstolhatott.

A farsangi iskolanyitogató nemcsak egy egyszerű tájékoztató esemény, hanem egy olyan alkalom, amelyben a nevetés, az öröm és az iskolára való felkészülés egyszerre jelenik meg . Ezek az élmények hosszú távon is emlékezetes pillanatokat jelentenek mind a leendő diákok, mind pedig szüleik számára, és segítenek megalapozni az iskolai évek során kialakuló pozitív kapcsolatokat.