Idegen nyelv hete

Tök faragás

A TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0669 pályázati program keretében 2015. október 12-től rendeztük meg iskolánkban az idegen nyelvi témahetet. A programokat már korábban közzé tettük a tanulók számára. Színes plakátokat és meghívókat készítettünk, amelyek hirdették a hét délutáni programjait október 12-től október 16-ig. 2015. október 12-én kezdtünk a boszorkánykonyhával, a gyerekek nagy örömére túrós szellemet sütöttünk a konyhában.

Október 13-án folytatódott a sütés, ugyanakkora német teremben Halloween-totót oldhattak meg a tanulók. 2015. október 14-én ez a két tanterem adott otthont a kreatív kézműves foglalkozásoknak. Bábokat, figurákat, pókot, festett tárgyakat készíthettek megadott sablon alapján diákjaink. 2015. október 15-én délután került sor a töklámpások faragására az aulában, készülve vele a másnapi Halloween-partyra. 2015. október 16-án 11 órától 12 óráig angol nyelvű színházi előadást nézhettek meg a tanulók Mária, a skótok királynője címmel.

Délután rendeztük meg a Halloween-partyt, amelyre a tanulók csak oda illő jelmezben léphettek be. Erre a délutánra zsűrit is hívtunk, hogy a jelmezeket és az erre az alkalomra összeállított és lebonyolított játékos versenyszámokat értékelje. A témahét naponta értékelt programjain a legügyesebben szereplő tanulókat tárgyjutalomban részesítettük. Ezúton mondunk köszönetet a kedves kollégáknak, akik munkájukkal támogattak bennünket, valamint a Forintos Alapítványnak az anyagi és személyes támogatásért, és az SZMK-nak az üdítőkért.

KÖSZÖNJÜK, hogy ismét eltölthettünk egy tartalmas, mozgalmas, élménydús hetet.

Idegennyelv hete
« 1 A 2 »