Farsang a felső tagozaton

“Itt a farsang, áll a bál…”
Február 24-én iskolánk felső tagozatos tanulói számára minden a farsangról szólt. Már délelőtt jelmezekbe bújhattak diákok, tanárok és dolgozók egyaránt, majd a program egy jelmezes felvonulással kezdődött. Miután mindenki bemutatkozott, osztályfőnökeik vezetésével minden osztály egy saját produkciót adott elő, majd kezdődhetett a tánc és a fánkevés.

Az 5. osztály Shakira : Waka Waka című slágerére egy Labdarúgó Világbajnokság hangulatát idézte meg. A 6. osztály előadását egy szintén napjainkban nagyot futó sláger, a híres Reptér című Korda György-dal ihlette, a repterek nyüzsgő világát mutatták be produkciójukban. A 7. osztály az igazi klasszikussá vált, a világ egyik legismertebb játékát a Pac-Man-t elevenítette meg előttünk. A 8. a osztály a Queen népszerű We Will Rock You című számával pár perc erejére Rocksulivá változtatta az iskolát. A 8. b oszály pedig Vincent van Gogh vezetésével mutatta be a művész munkásságát és festményeit.
Köszönjük a Forintos Aalapítvány anyagi támogatását, melyet osztályprogramokra fordíthatnak a tanulócsoportok, illetve köszönjük Kukláné Erzsike néninek és a napközikonyha dolgozóinak a finom fánkot!