DÖK-nap az alsóban

„A másokkal megosztott élmények fűszerezik meg az életet.”
(Andrew Matthews)
Iskolánkban már évek óta hagyomány, hogy a tanév utolsó napján a Diákönkormányzat által szervezett programon vesznek részt iskolánk tanulói, amit mindig nagyon várnak. Most sem történt ez másképpen. Játékos, vidám feladatokkal hangolódtak az alsó tagozatosok az előttük álló vakációra. Köszönjük szépen a gyermekek nevében Jankai Zsolti bácsinak, hogy megmutatta melyik irányba kell futni, Szűcsné Erika néninek, hogy meggyőzött bennünket, hogy a kötelet húzni is lehet, nem csak tolni, Valuk Csabi bácsinak, aki megtanított bennünket, hogy hogyan csenjük el a labdát minél gyorsabban a társunktól, Törökné Mártika néninek, hogy megtanította, hogy miként kell úgy játszani a Speedballal, hogy ne vágjuk egymást fejbe, Kovácsné Babák Erika néninek, aki minden csínytevésben benne van, és ha nem figyelnek rá, akkor olyan hangosan füttyent, hogy még a szomszéd is elcsendesedik. Végül, de nem utolsó sorban Tarné Nagy Zsuzsa néninek is hatalmas köszönet jár azért, hogy rendet tudott teremteni a csibészkedő gyerekek és a játékos pedagógusok között. A fergeteges hangulatról meséljenek a képek!