Békéscsabai Haditorna

Október 11.-én került megrendezésre a Békéscsabai Haditorna, ahol iskolánkat négy lelkes nyolcadikos diák képviselte. A verseny célja, hogy a fiatalok próbára tegyék fizikai és szellemi képességeiket, valamint hogy közelebbről megismerkedjenek a honvédelem alapjaival. Ács Adri, Benkő Anti, Biró Regi és Sarkadi Peti különböző ügyességi feladatokban, csapatjátékokban és taktikai kihívásokban mérettették meg magukat, bizonyítva felkészültségüket és kitartásukat.

Az eseményen a csapatunk helytállása példaértékű volt, minden versenyszámban keményen küzdöttek. Az élmények és a kihívások összekovácsolták őket, és büszkén képviselték iskolánkat. Gratulálunk nekik, és bízunk benne, hogy a következő megmérettetésen is hasonló sikereket érnek el!
Köszönjük a felkészítést Patakiné Márkus Ágnes és Barbara néni!