Az RRF-1.2.1-2021-2021-00001

” Digitális oktatatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára”
A program célja az Európai Uniós tagállamok gazdaságának támogatása, infrastrukturális fejlesztések elősegítése és a zöld és digitális átmenet felgyorsítása. Az RRF-re tett pályázatok lehetővé teszik a tagállamok számára, hogy hosszú távú és fenntartható beruházásokat hajtsanak végre, ezáltal erősítve az EU gazdaságának ellenálló képességét és versenyképességét a jövő kihívásaival szemben.

Iskolánk 101 laptopot kapott, 41 tanuló személyes felhasználásra, illetve az intézményünk 60 darabot vett át oktatási célra, ezzel támogatva az otthoni és az iskolai digitális oktatás fejlesztését. Köszönjük!