Atlétikai Világbajnokság nyitónapja

Hatalmas élményben volt része 19 diákunknak és kísérőiknek, mivel ott lehettek az Atlétikai Világbajnokság nyitónapján!
Még tavasszal kapcsolódtunk be a Sulihős programba, melynek keretében ugró-, futó- és dobószámokkal ismerkedtek meg tanulóink kölyökatlétika szakkörön és testnevelés órán. A programon való részvételért cserébe kaptuk a lehetőséget, hogy a világbajnokság nyitó napján részt vegyünk.

Hatalmas élmény volt a gyerekeknek, szuper volt a szervezés, és senki nem tért haza üres kézzel! Rengeteg élménnyel értünk haza!
Köszönjük Nyemcsok János polgármester úrnak, hogy rendelkezésünkre bocsátotta a Polgármesteri Hivatal buszait! Köszönjük Arató Vilmosnak és Nagy Attilának, hogy biztonságosan és kényelmesen utazhattunk! Végül, de nem utolsó sorban hálásan köszönjük Farkas László egyéni vállakozónak, hogy anyagilag hozzájárult az utazás megvalósításához, és lehetővé tette ezt a felejthetetlen élményt tanulóink számára!