Wass Albert Mesemondó Verseny

DSCF7209

2019. november 22-én a Nagyszénási Kulturális Központban került megrendezésre az immár hagyománnyá vált Wass Albert nevét viselő mesemondó verseny az alsós tanulók számára. A versenyre évfolyamonként lehetett jelentkezni egy népmese megtanulásával. Ebben a tanévben 19 tanulónk nevezett be a versenybe. A verseny nyilvános volt, ezért szüleik, nagyszüleik, rokonaik és osztálytársaik is megtisztelték jelenlétükkel a rendezvényt. A versenyt az elsősök kezdték, utánuk a 2. osztály következett, a 3-4. osztályosok 15 órától kezdték a mesemondást. Tanulóink olykor igen hosszú mesékkel örvendeztették meg a közönséget. A szülők és pedagógusok örömére élménydús délutánban volt részünk. A zsűri minden gyermeket jutalmazott és a helyezéseket is kiosztotta. A verseny nagyon színvonalas volt, több évfolyamon holt verseny alakult ki. Gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő tanító néniknek!

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Tarné Nagy Zsuzsanna

                                                                                                                                                                                                                                                                                        alsós munkaközösség-vezető

Nagyszénás, 2019. november 26.

DSCF7167 DSCF7169 DSCF7177 DSCF7183 DSCF7184 DSCF7190 DSCF7202 DSCF7208 DSCF7209