Wass Albert Mesemondó Verseny

IMG_7632_v

2018. november 23-án a Nagyszénási Kulturális Központban került megrendezésre az immár hagyománnyá vált Wass Albert nevét viselő mesemondó verseny az alsós tanulók számára. A versenyre évfolyamonként lehetett jelentkezni egy népmese megtanulásával. Ebben a tanévben 22 tanulónk nevezett be a versenyre, amely nyilvános volt, ezért szüleik, nagyszüleik, rokonaik és osztálytársaik is megtisztelték jelenlétükkel a versenyt. A zsűri helyi óvó nénikből és a NAKK egyik munkatársából állt. Tanulóink olykor igen hosszú mesékkel örvendeztették meg a közönséget. A szülők és pedagógusok örömére igen élménydús délutánban volt része annak, aki ott volt. A zsűri minden gyermeket jutalmazott és a helyezéseket is kiosztotta. A verseny nagyon színvonalas volt, több évfolyamon holt verseny is volt a helyezésekben. Gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő tanító néniknek!

Tarné Nagy Zsuzsanna

alsós munkaközösség-vezető