Szentpéteri Csilla & Band koncertshow “Colors of Music”

2017. május 4-én iskolánk 43 tanulója részt vehetett Békéscsabán a Csabagyöngyében megtartott Szentpéteri Csilla “Colors of Music” című nagyszabású, komplex zenei- és vizuális élményt nyújtó koncertshow-ján, amely temperamentumos, dinamikus, mediterrán hangulatú, lélegzetelállító látványvilággal megszerkesztett 90 perces előadás volt.
A művek között folyamatos interaktív anekdoták hangoztak el a nagy zeneszerzőkről, utazásaikról.
Vivaldi, Rossini, Paganini, Liszt, Brahms, Beethoven, Mozart, ismert melódiái a XX. és XXI. század stílusaiban, saját átiratban, mai hangszerelésben – ötvözve a jazz, blues, latin világzene műfajaival – csendültek fel, így sokkal befogadóbbak lettek tanulóink a komolyzene felé. Fiatalos, vidám, színes örömzenélést láthattunk és hallhattunk, mely önfeledt kikapcsolódást, páratlan élményt nyújtott mindenkinek!
Köszönjük a Békéscsabai Tankerületi Központ támogatását, hogy felejthetetlen élményben volt része kicsiknek és nagyoknak egyaránt.