Szavalóverseny a felső tagozaton

20170406_143624-min

Az iskolai szavalóverseny 2017. április 6-án került megrendezésre a felső tagozaton. Ünneplőbe öltözve, lelküket pedig költészettel megtöltve érkeztek a tanulók a megmérettetésre. Közkedveltek voltak a kortárs szerzők alkotásai, melyek sokszor mosolyt csaltak az izgalommal teli arcokra. A zsűri – Kunstár Hajnalka, Szelezsánné Egyed Dóra, Kiss Ákosné, elnök: Kunstár Anna – a következő eredményeket hozta:

1. évfolyamon:

I. Lentvorszki János 5. b

II. Huszák Vivien 5. a

III. Sáfrán Szabina 5. a

2. évfolyamon:

I. Nyemcsok Sarolta 6. a

II. Nemes Miklós 6. a

III. Hegyi Mária 6. b

3. évfolyamon:

I. Bulik Sára 7. b

II. Ábel János 7. a

4. évfolyamon:

I. Roszik Rita Sára 8. a

II. Gyurik Anita 8. a

III. Uram Letícia 8. a

 

Iskolánkat Orosházán, a területi József Attila szavalóversenyen Nyemcsok Sarolta és Roszik Rita Sára képviseli.