Sportnap

kiemelt
Az iskolai sportnap idén is hatalmas sikerrel zárult, rengeteg diák részvételével. Az egész napos rendezvény célja az volt, hogy a diákokat a rendszeres testmozgásra és az egészséges életmódra ösztönözze, valamint hogy erősítse a közösségi összetartozást.
Számos szórakoztató és kreatív kihívás, mint a védd a várat, a célbadobás és az akadálypálya. Különösen népszerű volt a zumba bemutató, ahol a résztvevők energikus zenére mozoghattak, miközben megismerkedtek a táncos mozgással.

A szervezők elmondták, hogy jövőre is hasonlóan színes és izgalmas programokkal készülnek, bízva abban, hogy a sportnap hagyománya továbbra is erősíteni fogja az iskolai közösség szellemét és a diákok egészségtudatosságát.
Az ilyen programok fontosságát hangsúlyozva a sportnap szervezői remélik, hogy a jövőben is sikerül hasonlóan népszerű és egészségmegőrzést támogató rendezvényeket szervezni, amelyek erősítik az iskolai közösség összetartását és hozzájárulnak a diákok testi-lelki jólétéhez.
Köszönjük a szervezést Rikkerné Filó Beátának, Szelezsánné Egyed Dórának és Szelezsán Jánosnak.