Nyílt óra a 4. a osztályban

2019. november 26-án intézményünk alsó tagozatán nyílt órát tartottunk a 4. a osztályban. Erre a matematika órára meghívást kaptak a tanulók szülei. Sokan eljöttek és megnézték, hogy gyermekeik milyen ügyesen tudnak csoportban, egyénileg dolgozni a matematika órákon. Ezen az órán kincseket is gyűjthettek a csoportok, miután az interaktív táblánál leellenőriztük a megoldásokat. A gyerekek a 10 000-es számkörben gyakorló feladatokat oldhattak meg. A kalózok étlapjának összeállítása tetszett a legjobban a diákoknak. Az osztályban dolgozó tanító néni játékos, interaktív, fejlesztő, egyszóval változatos feladatokkal színesítette a tanítási órát. A gyerekek nagy odafigyeléssel, aktívan vettek részt a feladatok megoldásában. Szükség esetén, csoportokon belül segítették egymást. A tanítási órát értékeléssel, jutalmazással zártuk le. Köszönjük a kedves vendégeknek a nagy létszámú megjelenést!

                                                                                                           Tarné Nagy Zsuzsanna

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            tanító néni

DSCF7210 DSCF7212 DSCF7220 DSCF7239 DSCF7248