„Napfény a jégen

„Napfény a jégen”

2019. február 27-én az EFOP 3.3.7-17-2017-00011 pályázat keretében iskolánk 46 alsós és felsős tanulója öt kísérő pedagógussal együtt térítésmentesen korcsolyázáson vett részt Szentesen a Frigo Jégpályán. A tanulók ezen a délutánon élménypedagógiai foglalkozásokon vettek részt. Voltak haladó korcsolyázók, akik ügyesen siklottak a jégen. A felállított bóják és karikák között is remekül koriztak. Akik először léptek a jégre, nagyon kitartóak voltak, hogy elsajátítsák a korcsolyázás tudományát. A korlát mellett vagy a pingvinek segítségével a zene ütemére korcsolyáztak. Minden tanulónk betartotta a jégpályán a szabályokat, ezért sérülés nélkül térhettünk haza. Mindenki kellemesen elfáradt és új élményekkel gazdagodva ért haza.

Tarné Nagy Zsuzsanna

DSCF5395 DSCF5399 DSCF5402 DSCF5411 DSCF5394