Millió lépés

GYERÜNK APUKÁM! BENNE VAGY?
Szeptember 23-án indul a Millió Lépés az Iskoládért őszi fordulója!
NYERJÜNK 1 MILLIÓ FORINTOT A SULINAK!
Tudtad, hogy a Millió lépés programot sokkal több nő használja, mint férfi?
Ezért idén ősszel a minél több ember megmozgatása mellett szeretnénk a férfi egészségre is figyelmet irányítani. Gyerünk apukám! Mozgassuk meg a férfiakat, apákat, nagyapákat, és gyűjtsünk együtt lépéseket az iskolánknak!

Nyeremények:
100 iskola nyerhet 1-1 millió forintot.
Az Országos Kékkör hosszát legalább hétszer teljesítő – de korábban még nem nyertes – iskolák között sorsolják ki sporteszközök vásárlására.
30 szerencsés iskola nyerhet 250 000 forintot.
Gyűjtsük a zöld pontokat az iskolának is és nyerjünk Millió lépés pólót!
Mindennap bejelölheted egy felugró ablakban, hogyan mentél iskolába vagy munkába.
Zöld: gyalog, kerékpárral, rollerrel. 2 zöld pont
Sárga: tömegközlekedéssel. 1 zöld pont
Piros: gépkocsival 0 pont (de ha 1000 lépéssel hamarabb kiszállsz, akkor 1 pont).
A zöld pontok az iskoláknál is gyűlnek és minden 2000 pontért egy sorsjegy jár. A sorsoláson 30 szerencsés iskola nyerhet 250 000 forintot.
Újdonság!
LÉPJ BE MINDENNAP AZ APPBA ÉS NYERJ A KVÍZJÁTÉKON!
Minden nap kapsz egy Tudtad-e üzenetet az appba és ezekből minden héten lesz egy online kvízkérdés. A helyesen válaszolók között értékes nyereményeket sorsolunk ki! *
Bővebb infó: www.milliolepes.hu
Töltsd le az appot, minden nap írd be a lépésszámodat, emlékeztesd szüleidet, nagyszüleidet is, hogy minél hamarabb megtegyük közösen a 7 kört!
GYERÜNK APUKÁM! BENNE VAGY?
millió-lépés