Kondorosi Területi Szavalóverseny

Iskolánk alsó tagozatos tanulói 2018. április 17-én, Kondoroson területi szavalóversenyen vettek részt. Az immár hagyománnyá vált versenyt 10. alkalommal rendezték meg a városban. A környező településekről, Békésszentandrásról, Kétsopronyból, Csabacsűdről és Nagyszénásról érkeztek a diákok a rendezvényre. Első alkalommal Csorvás is képviseltette magát a 3. évfolyamon. A verseny szünetében megvendégelésre is sor került. Igen erős mezőnyben tanulóink az alábbi eredményeket érték el:

Kulcsár Anna Helga 2. a osztályos tanuló II. helyezést, Danicska Réka 3. a osztályos gyermek III. helyezést és Tóth Tamás 4. osztályos diákunk II. helyezést ért el.

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanító néniknek!

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Tarné Nagy Zsuzsanna

                                                                                               alsós munkaközösség-vezető

Nagyszénás, 2018. 04. 21.