Farsang az alsó tagozaton

farsang alsó

Farsangi rendezvény az alsó tagozaton

2018.március 2-án pénteken tartottuk meg összevont rendezvényünket a Kulturális Központban. A mulatságot két héttel korábbra terveztük, de az iskolán végig söprő betegséghullám miatt el kellett halasztanunk. A jelmezbe öltözött apróságok mellett színes és ötletes osztályprodukciókat láthattunk. Vendégünk volt a nagyszénási Hip-Hop tánccsoport, akik előadásukkal elkápráztatták a közönséget. Arcfestés is várta a gyerekeket, valamint a tombolán is szerencsét próbálhattak kicsik és nagyok egyaránt. A nyereménytárgyak és a farsang lebonyolításának anyagi költségét a Forintos Alapítvány támogatta, amit ezúton is köszönünk. Másik fő támogatónk Kukláné Erzsike néni és a konyha dolgozói, akik ingyen biztosították számunkra a farsangi fánkot, nekik is köszönet a sok finomságért. A vigadalom végén kihúztuk a főnyereményt, a tortát, amelyet Lestyán Sára 1. b osztályos tanuló nyert meg. Így a hagyományainkhoz híven jövőre ő hozza a farsangi főnyereményt. Köszönetet mondunk még azoknak a szülőknek, akik felajánlásukkal, vagy egyéb módon segítették a gyermekek és a pedagógusok munkáját valamint a kollégáknak is a kiváló csapatmunkáért!

                                                                                   Rikkerné Filó Beáta

DSCF3222 DSCF3228 DSCF3229 DSCF3235 DSCF3245 DSCF3247 DSCF3258 DSCF3274 DSCF3276 DSCF3284 DSCF3302 DSCF3314 DSCF3317 DSCF3344