Farsang a felső tagozaton

„Bárcsak mindennap farsang lenne…” hangzott egy diáktól a 2020. február 28-án megrendezett farsangon. Ebben az évben a felsős farsangnak is NaKK adott otthont. Hosszú felkészülési időszak előzte meg ezt az eseményt, minden osztály komolyan, elszántan készült a saját farsangi produkciójára. Nem volt könnyű dolga a zsűrinek, hiszen jobbnál jobb produkciókat láthattunk, amelyeket vastaps kísért minden esetben, a Forintos Alapítvány pedig anyagilag is támogatta az osztályok előadásait.

Kukla Imréné Erzsike néni és napközi konyha dolgozói jóvoltából nagyon ízletes fánkot kaptak a gyerekek.  Az osztályok műsora után következett a farsangi diszkó. Idén egy helyi DJ szolgáltatta a „talpalávalót”. Az Szülői Munkaközösség biztosította a büfét, köszönjük segítő munkájukat! Nagyon jól szórakoztak a gyerekek. Izgatottan várják a jövő évi farsangot és nagyon szépen köszönjük a sok támogatást.

 

                                                                                                          Bracsok-Ajtai Andrea