Egy gyermeknapi élményem

A „ Civilek együtt a gyermekekért!„ rajzpályázatot hirdetett „ Egy gyermeknapi élményem” címmel, melyet A/4-es méretben, bármilyen technikával készíthettek a tanulók. Az alsó tagozaton nagyon sok rajz készült. Az elkészült művek rendkívül színesek és izgalmasak voltak, ami tükrözte azokat a fantasztikus élményeket, melyet egy ilyen rendezvényen átélhetnek a kisdiákok.
Az eredményhirdetésre május 28-án, a gyereknapon került sor.

Az eredményhirdetésre május 28-án, a gyereknapon került sor.

1.       évfolyam 2.       évfolyam 3-4. évfolyam
I.  hely

 

Hári Luca 1.a Gyurik Vivien Amira 2.a Farkas Veronika 4.a
II. hely Trenyik Goldina 1.b S. Nagy Péter Áron 2.b Bogár Daniella 4.a
III. hely Oláh Henrietta 1.b Kónya Mária 2.a Jávorka Levente 4.a
Különdíj Cseh Pálma 1.a Rákóczi Péter 2.b

 

Vincze Zsófi, Hódi Nikolett 4.b

Farkasné Kómár Krisztina