Diákönkormányzat napja a felső tagozaton

Az utolsó tanítási napon már nem a tankönyveké volt a főszerep, hanem a nevetésé és a mozgásé. A diákönkormányzat egy szuper programot állított össze Farkas Rita DÖK segítő tanárnénivel, hogy élményekkel telve zárják a tanévet. A program az iskola kulcsának átadásával kezdődött, melyet erre a napra Hári Luca DÖK elnök kapott meg.
Öt állomáshelyen ügyességi feladatokban mértettethették meg magukat a tanulók a délelőtt során. Köszönjük a DÖK képviselők közreműködését az állomásokon!

A diákönkormányzat napja zárásaként a 7. évfolyam LEG-LEG-LEG okleveleit vehették át a 8. osztályosok, majd Biro Regina, Vastag Veronika és Győző Aletta szüleinek ajándékát osztották ki az osztályfőnök a gyerekeknek, akik egy-egy üdítővel lepték meg őket!Köszönjük a támogatást!