Ballagás 2024.

ballagás-kiemelt
Az iskolai ballagás az egyik legmeghatóbb és legfontosabb esemény a diákok életében. Ez az ünnepség hagyományosan az általános iskolai végzősök számára kerül megrendezésre, amikor elbúcsúznak iskolájuktól, tanáraiktól és diáktársaiktól, hogy új fejezetet nyissanak.
Az ünnepség során a végzősök visszatekintenek az eltöltött évekre, felelevenítve a legemlékezetesebb pillanatokat és élményeket. Az ilyenkor készült képek és videók egy életre szóló emlékeket őriznek meg, és a későbbi találkozók alkalmával is felidézik az iskola falai között töltött időt.

Bár a ballagás az elválásról szól, egyúttal az új kezdetet is jelképezi. A végzősök számára ez a nap a felnőtté válás küszöbét jelenti, amikor új kihívások és lehetőségek várják őket a középiskolában.
Szeretettel gratulálunk a ballagáshoz a nyolcadik osztálynak és Szabóné Nyári Erika néninek.