Anyák napi műsoraink

 

A nagyszénási Idősek Klubja és a helyi szociális otthon képviselője felkérte iskolánk alsó tagozatának másodikos tanulóit, hogy szerepeljenek anyák napja alkalmából intézményükben. Nagy örömmel tettünk eleget ennek a felkérésnek. A tanítók és a gyerekek is lelkesen készültek erre a napra. Először az Idősek Klubjába látogattunk el 27 gyermekkel. A műsorunk nagyon tetszett az itt megjelent idős bácsiknak és néniknek. A Klub vezetőitől szív formájú kis csokikat kaptak a gyerekek, aminek nagyon megörültek. A második előadásunk a szociális otthon ebédlőjében volt, ahol nagy szeretettel fogadtak bennünket az idős lakók. A gyerekek műsora könnyeket csalt az idős emberek szemébe. A megvendégelés után elégedetten tértünk vissza az iskolába. Úgy gondolom, hogy a gyerekek és a pedagógusok is mindent megtettek, hogy örömet, szívmelengető hangulatot varázsoljanak az idős emberek hétköznapjaiba.

 

                                                                                         Tarné Nagy Zsuzsanna