Megválasztották a diákönkormányzat új elnökét

A Nagyszénási Czabán Samu Általános Iskola diákönkormányzata ma délután tartotta meg közgyűlését, melynek egyik napirendi pontja volt a diákönkormányzat új elnökének megválasztása. Az esemény a tanév egyik legfontosabb diákeseménye, ahol a tanulók maguk választják meg vezetőiket.
Az új elnök, Biró Regina, a 7. osztály diákja, hatalmas fölénnyel, 52%-os támogatottsággal nyerte el a tisztséget. Helyettese Petrik Zorka 6. osztályos, titkár pedig Tóth Zsófia Csenge 5. a osztályos tanuló lett.
Kunstár Hajnalka igazgató megköszönte Hári Luca eddigi munkáját, és további sok sikert kívánt neki középiskolai tanul,ányaihoz.

Az új elnök mandátuma egy évre szól, és már ma elkezdődtek a tervezett programok előkészületei. A diákönkormányzat célja, hogy a diákok érdekeit képviselje, és hozzájáruljon az iskolai élet színesebbé tételéhez.
Farkas Rita DÖK segítőnek köszönjük a lebonyolítást.