MCC Fiatal Tehetség Program

,, A tehetség az a képesség, amellyel az ember megvalósítja, amit elgondolt.”
Francis Scott Fitzgerald
2024.május 28-án, délelőtt iskolánkba érkezett Huszár János, az MCC békéscsabai Képzési Központból, hogy a 4. évfolyam diákjait tájékoztassa a MCC Fiatal Tehetség Programról. Tanulóink érdeklődve figyelték az előadást arról, hogyan kerülhetnek be erre a programra. Bárki jelentkezhet, aki jelenleg 4. évfolyamba jár, könnyedén veszi az általános iskola kihívásait, és szívesen ismerkedne meg új témakörökkel.

Aki szívesen tanul egyénileg és csoportban is, és nyitott a játékos,
projektfeladatokkal tarkított tanulásra. Keresik azokat a diákokat, akik motiváltak és szívesen kötnének barátságokat a 4 évig tartó FIT-es képzés során. Diákjaik kéthetente szombatonként vesznek részt kurzusaikon 9-16 óra között. Emellett a képzési központok FIT-es kollégái élményprogramokkal, kirándulásokkal, közösségépítő rendezvényekkel, oktatáson túli eseményekkel
színesítik a diákok eseménynaptárát. Minden nyáron FIT-tábor várja a FIT Program diákjait központi vagy régiós szervezésben. Jelentkezni június 30-ig.
Köszönjük a tájékoztatást a békéscsabai MCC Képzési Központnak.