Fenntarthatósági Témahét zárása

Tisztes munka elnyeri illő jutalmát.
(Thomas Mann)
A legnagyobb jutalom az a tudás, tapasztalat és sok-sok élmény, amit a gyerekek egy hét alatt megszereztek,- illetve megélhettek 2024. április 26-án zártuk az iskolai Fenntarthatósági Témahét programsorozatát. Emléklapokat, kaptak a legügyesebb alkotók, akik hulladékokból használati tárgyakat készítettek, valamint az Ökocimke Tudáspróbát kiválóan teljesítők. A Természetfotó pályázatra beérkezett fotókra a diákok szavazatai alapján kategóriánként az első három helyezett oklevelet, a felnőttek szavazatai alapján kategóriánként különdíjat kaptak az alkotók. A helyezetteknek 1-1 műzliszelet is járt a kiemelkedő munkájukért. Az iskola minden diákja egy hatalmas mosolygó almát kapott a témahéten való aktív részvételéért. Köszönjük a Forintos Alapítványnak a finomságokat.